Apie mus

Aukščiausio lygio ekspertai

Mūsų teisininkai yra sukaupę daug patirties, dalyvaudami vienuose iš didžiausių regiono sandorių. Mes niekada neiname į kompromisus kokybės ir etikos klausimais. Mūsų specialistai turi patirties sudėtinguose tarptautiniuose sandoriuose, taigi mes žinome kaip svarbu veikti greitai ir ryžtingai.

Sumanūs žmonės ir išmanios technologijos

Teisinės konsultacijos – tai ne tik teisės išmanymo reikalas. Kita svarbi dalis – žinoti ką tai nuo pradžios iki galo reiškia jūsų verslui.  Nuo informacijos valdymo sistemų iki saugių bendradarbiavimo platformų, mes naudojame pažangius technologinius sprendimus, kad optimizuotume jūsų ir mūsų bendradarbiavimą bei atitiktume jūsų lūkesčius.
  

Integruotos paslaugos, kuriomis galite pasitikėti

Mes pasiruošę teikti aukščiausios kokybės strategines konsultacijas Baltijos regione, Skandinavijoje ir visame pasaulyje. Prireikus gilių įžvalgų ar jūsų verslo sektoriui būdingos pagalbos, mes ne tik pastebėsime esamas teisines grėsmes, bet ir užtikrinsime, kad išvengtumėte sunkumų ateityje.

Pasaulis sukasi aplink jus

Dauguma mūsų teisininkų turi ilgametę patirtį didelėse advokatų kontorose. Mes esame pasiruošę suteikti būtent jums reikalingą pagalbą. KPMG teisės įmonių tinklas apima daugiau kaip 2740 profesionalų 81 pasaulio šalyje. Taip pat bendradarbiaujame su daugiau kaip 227 000 KPMG tinklo kolegų audito, mokesčių ir konsultacijų srityse, todėl galime rasti jums tinkamiausius sprendimus.